Sprzedam mieszkanie

 • Sprzedam mieszkanie
 • Sprzedam mieszkanie
 • Sprzedam mieszkanie
 • Sprzedam mieszkanie
 • Sprzedam mieszkanie

Liczba wyświetleń 29

240000.00 zł


Sokołowice, Oleśnica, Dolny Śląsk

✨ Mieszkania na sprzedaż

2024/01/22 o 14:09


Opis

Sprzedam bezczynszowe mieszkanie w spokojnej okolicy - Sokołowice gm. Oleśnica, oddalonej 10 min. od Oleśnicy i 30 min. od Wrocławia.
Jest to samodzielny lokal mieszkalny położony na parterze budynku wielolokalowego. Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i kotłowni. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni użytkowej 11,40 m2.
Mieszkanie jest bezczynszowe. Posiada samodzielne centralne ogrzewanie, piec znajduje się w mieszkaniu w wydzielonym pomieszczeniu.
Z własnością tego lokalu związany jest udział w gruncie o wielkości 522 m2, na którym posadowiony jest garaż z pomieszczeniem gospodarczym i wiatą, a pozostały to teren zielony.
W 2021 roku w kominie kotłowni został zamontowany kwasoodporny wkład kominowy, a w 2022 roku został wymieniony bojler na ciepłą wodę (100 l). Zimą ciepła woda ogrzewana jest z pieca, a latem grzałką na prąd. W całym mieszkaniu wymieniona jest instalacja elektryczna. Okna są plastikowe, a drzwi w pomieszczeniach drewniane.
W ostatnim czasie w budynku był wymieniany dach na blachodachówkę.
W tej pięknie położonej i malowniczej wiosce znajdują się Szkoła Podstawowa z przedszkolem, place zabaw, boisko, Kościół, cmentarz, Ochotnicza Straż Pożarna, piekarnia i dwa dobrze zaopatrzone sklepy.
Istnieje możliwość podłączenia do lokalu internetu światłowodowego.
Lokal mieszkalny znajduje się w centralnej części miejscowości, co daje łatwy dostęp do kluczowych miejsc użyteczności publicznej.
Mieszkanie znajduje się 2 km od obwodnicy Oleśnicy, na zjeździe Oleśnica Północ.
Kontakt 505285470

Komentuj

  Brak komentarzy

  Zostaw swój komentarz (spam lub obraźliwe słowa zostaną usunięte)

  Podobne

  Dzięki opcji "Promuj" wspólnie wspieramy dzieci w szkołach, zwierzęta oraz osoby chorę! Jak to?
  Chat
  Zaloguj się aby mieć dośtęp do Chat Zaloguj się